English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језик| Modell | AQ-15ACHS-12L*4-90 |
| Type | Luftkjølt (formtemperaturkontroller) |
| Kjølemetode | Vannkjølt |
| Enhetsstruktur | Integral |
| Valgt spenning | 380V/50HZ |
| Kompressornummer | 1 |
| Merke kompressor | Copeland (importert fra Amerika) |
| Kjølekapasitet | 36kw |
| Temperaturområde | 5°C - 90°C (utløpsvanntemperatur) |
| Støynivå | Ultra stillegående |
| Søknadsfelt | Galvanisering |
| Påføringsmaskin | Presisjonsmaskinverktøy |
| Andre applikasjonsscenarier | Bryggeri, drikkevarefabrikk, næringsmiddelindustri og andre industrier som kreves for lav temperatur |
| Sertifisering | ISO, CE |
| Betingelse | Ny |
| Dimensjon | 14075132cm |
| Spesifikasjon | Vekt 600 kg |
| Opprinnelse | Kina |
| Varemerke | AQWK |
| HS-kode | 8419899090 |
| Transportpakke | Trekasse |
| Leveringstid | 15-20 dager |
| Garanti | 2 års garanti + 10 års effektiv service + livstidsvedlikehold |
| Ettersalgsservice | Servicemaskin i utlandet |
| Valgfrie funksjoner | RS485 kommunikasjonsfunksjon, importert mikrodatamaskin/PLC-kontrollmodus |
Kompressor industriell vannkjølermaskin (kald og varm integrert type) integrerer elektrisk oppvarming og kompresjonskjølekomponenter, med et bredt temperaturkontrollområde på -120 ℃ til 350 ℃ ved bruk av termisk olje som varmeoverføringsmedium. Den er mye brukt i kjemiske reaksjons- og materialtestingsindustrier, og oppfyller ulike produksjonsprosesskrav uten behov for erstatning av varmeoverføringsmedium.
Bredt temperaturkontrollområde: Med varmeoverføringsolje som medium kan den oppnå en stor temperaturvariasjon fra -120 ℃ til 350 ℃, noe som eliminerer bryet med å skifte varmevekslermediet.
Stabil strukturell design: Kompressor Industrial Water Chiller Machine består av varmeoverføringsolje, sirkulasjonspumpe, varmerør, kjølevarmeveksler, kjølesystem, temperaturkontrollsystem, rørledning og ramme, og danner en pålitelig varmemediumsirkulasjonssløyfe.
Kvalitetssikring: Streng kvalitetskontroll for å levere førsteklasses produkter som oppfyller ISO- og CE-standarder
Prisfilosofi: Tilby rimelige priser for å oppnå vinn-vinn samarbeid med globale partnere
Langsiktig visjon: Etablere langsiktige vennlige forretningsforbindelser basert på pålitelig produktytelse
Garantiservice: 2 års garanti, 10 års stabil ytelse og livstidsvedlikehold
Teknisk støtte: Gi utenlandsk service på stedet og rettidige løsninger for bruksproblemer
AQWK er en profesjonell produsent og leverandør av Air Cooled Chiller i Kina. Vi har vår egen fabrikk. Velkommen til råd og kjøp.
Mobil/WeChat: +86-13336655820
E-post:sales9188@foxmail.com