English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикHøyeffektiv kjølevannskjøler er kompatibel med vannkjølt sirkulasjonskjøler, overholder CE&RoHS-standarder, opererer ultrastille, har omfattende sikkerhetsdesign og profesjonell utenlandsk ettersalgsstøtte. AQWK er en profesjonell produsent og leverandør av Air Cooled Chiller i Kina. Vi har vår egen fabrikk. Velkommen til råd og kjøp!
Allsidig sikkerhetsbeskyttelse: Utstyrt med rørlednings eksplosjonssikkert utstyr og BY-PASS varmtvannstrykkutløsningssløyfe. Høyeffektiv kjølevannskjøler har perfekte sikkerhetsmekanismer og feilvisning, som muliggjør enkel reparasjon og vedlikehold uten profesjonelle ferdigheter.
Slitesterk kvalitetssikring: 304 integrerte rørledninger i rustfritt stål reduserer rørmotstand og rust. Isolert elektrisk boks forlenger levetiden til elektriske apparater, hentet fra kjente merker som OMRON, FUJI, TE, LG, MOELLER, ABB og WEST.
Intelligent og fleksibel drift: Høyeffektiv kjølevannskjøler støtter automatisk utblåsing av luft etter oppstart og bytte av varmestrøm. Valgfri RS485-kommunikasjonsfunksjon realiserer automatisert styring, med kontrollmodus som kan velges som importert mikrodatamaskin eller PLS.
Tilpassbar tilpasningsevne: Flerpunkts temperaturkontrollenhet, oljepumpehestekrefter og varmekraft kan tilpasses. Valgfrie funksjoner inkluderer luftblåsing og returoljeretur, samt øyeblikkelig kjøling av returoljeavstengning.
| Modell | AQO-09L |
| Type | Oljetype (formtemperaturmaskin) |
| Kjølemetode | Oljeavkjølt |
| Enhetsstruktur | Integral |
| Makt | 9kw |
| Valgt spenning | 380V/50HZ |
| Kompressornummer | 1 |
| Støynivå | Ultra stillegående |
| Søknadsfelt | Plast bearbeiding |
| Påføringsmaskin | Presisjonsmaskinverktøy |
| Andre applikasjonsscenarier | Bryggeri, drikkevarefabrikk, næringsmiddelindustri og andre industrier som krever lav temperatur; egnet for områder med høy omgivelsestemperatur |
| Sertifisering | CE, RoHS |
| Betingelse | Ny |
| OEM/ODM | Støttes |
| Ledetid | 15 dager |
| Garantiperiode | 2 år (med 10 års effektiv service og livstidsvedlikehold) |
| Ettersalgsservice | Ingeniørservice i utlandet |
| Varemerke | AQWK |
| Transportpakke | Trekasse |
| Spesifikasjon | Vekt 74 kg |
| Opprinnelse | Kina |
| HS-kode | 8419899090 |
| Temperaturområde | 15°C - 180°C (innkommende medium) |
| Valgfrie funksjoner | Luftblåsing og returoljeretur, øyeblikkelig avkjøling av oljeretur, RS485-kommunikasjonsfunksjon, importert mikrodatamaskin/PLS-kontrollmodus |
Kvalitetsgaranti: Streng kvalitetskontroll for å levere førsteklasses, pålitelige produkter
Prisfilosofi: Tilby rimelige priser for å oppnå vinn-vinn samarbeid med globale partnere
Langsiktig samarbeid: Mål å etablere langsiktige vennlige forretningsforbindelser basert på gjensidig tillit
Garantiservice: 2 års garanti, 10 års stabil ytelse og livstidsvedlikehold
Teknisk støtte: Profesjonell ingeniør utenlandsservice for rettidig installasjon, opplæring og problemløsning