English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикHvordan sikre stabil ytelse?
Oljetype plastinjeksjonsstøpetemperaturkontroller bruker en importert Copeland-kompressor fra USA og elektriske komponenter fra OMRON/FUJI/TE/LG, noe som resulterer i lengre levetid.
Hvordan forhindre tilstopping og rust?
Oljetype plastinjeksjonsstøpetemperaturkontroller bruker oksygenfrie kobberrør sveiset med integrert 304 rustfritt stålrør.
Hvor energieffektiv er den?
Vi bruker høyeffektive fordampere og kondensatorer, noe som reduserer energiforbruket med mer enn 30 %.
Er den fleksibel å betjene?
Utstyrt med 3 kompressorer (8ACH-modell, med 2 kompressorhoder, kan brukes uavhengig eller i kombinasjon), og har varmestrømbryter.
Støtter den automatisert administrasjon?
Oljetype plastinjeksjonsstøpetemperaturkontroller kan utstyres med RS485-kommunikasjon og en importert mikrodatamaskin eller PLS-kontrollsystem.
Er det lett å vedlikeholde?
Oljetype plastinjeksjonsstøpetemperaturkontroller har omfattende sikkerhetsbeskyttelse og feilvisningsfunksjoner, noe som muliggjør enkelt vedlikehold uten profesjonelle ferdigheter.
| Modell | AQ-5ACHS-12L*3 |
| Type | Luftkjølt |
| Kjølemetode | Vannkjølt |
| Enhetsstruktur | Integral |
| Spenning | 380V/50HZ |
| Kompressornummer | 3 (Copeland, USA importert) |
| Støynivå | Ultra stillegående |
| Temperaturområde | 5°C-98°C (innkommende vann), -30°C til +350°C (arbeidstilstand) |
| Kjølekapasitet | 12,5kw |
| Søknadsfelt | Galvanisering, bryggeri, drikkevarefabrikk, næringsmiddelindustri, land med høy omgivelsestemperatur |
| Påføringsmaskin | Presisjonsmaskiner |
| Sertifisering | CE, RoHS |
| Betingelse | Ny |
| Leveringstid | 15-20 dager |
| Garanti | 2 år |
| Ettersalgsservice | Oversjøisk maskinservice |
| Varemerke | AQWK |
| Transportpakke | Trekasse |
| Spesifikasjon | 120 kg |
| Opprinnelse | Kina |
| HS-kode | 8419899090 |

Vår oljetype plastinjeksjonsstøpetemperaturkontroller er egnet for bransjer med høye temperaturkontrollkrav, for eksempel brygging, drikke og matforedling, samt regioner med høye omgivelsestemperaturer. Med mange års produksjonserfaring tilbyr vi fabrikk-direkte kampanjepriser, pålitelig kvalitet ved bruk av komponenter i toppklassen og global ettersalgsstøtte. Dens unike design tåler ekstreme arbeidsmiljøer og dekker ulike produksjonsbehov.
AQWK er en profesjonell produsent og leverandør av moldtemperaturkontrollere i Kina. Vi har vår egen fabrikk. Ta kontakt med oss hvis du har spørsmål.