English
Esperanto
Afrikaans
Català
שפה עברית
Cymraeg
Galego
Latviešu
icelandic
ייִדיש
беларускі
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Shqiptar
Malti
lugha ya Kiswahili
አማርኛ
Bosanski
Frysk
ភាសាខ្មែរ
ქართული
ગુજરાતી
Hausa
Кыргыз тили
ಕನ್ನಡ
Corsa
Kurdî
മലയാളം
Maori
Монгол хэл
Hmong
IsiXhosa
Zulu
Yoruba
অসমীয়া
ଓଡିଆ
Punjabi
پښتو
Chichewa
Samoa
Sesotho
සිංහල
Gàidhlig
Cebuano
Somali
Тоҷикӣ
O'zbek
Hawaiian
سنڌي
Shinra
Հայերեն
Igbo
Sundanese
Lëtzebuergesch
Malagasy
Español
Português
русский
Français
日本語
Deutsch
tiếng Việt
Italiano
Nederlands
ภาษาไทย
Polski
한국어
Svenska
magyar
Malay
বাংলা ভাষার
Dansk
Suomi
हिन्दी
Pilipino
Türkçe
Gaeilge
العربية
Indonesia
Norsk
تمل
český
ελληνικά
український
Javanese
فارسی
தமிழ்
తెలుగు
नेपाली
Burmese
български
ລາວ
Latine
Қазақша
Euskal
Azərbaycan
Slovenský jazyk
Македонски
Lietuvos
Eesti Keel
Română
Slovenski
मराठी
Srpski језикAQWK er en profesjonell produsent og leverandør av varmekontrollmaskin i Kina. Vi har vår egen fabrikk. Vi tilbyr førsteklasses vannformtemperaturkontroller for injeksjonsindustrien til fabrikk-direkte priser, med sikte på vinn-vinn-samarbeid og langsiktige vennlige forretningsforbindelser. Med CE-sertifisering og profesjonell treemballasje er den egnet for industrier med lav temperaturbehov og områder med høy omgivelsestemperatur.
Water Mold Temperature Controller er utstyrt med importerte Copeland-kompressorer fra USA, og er sammenkoblet med elektriske komponenter fra internasjonale merker som OMRON og FUJI, samt importerte høykvalitetskomponenter, som sikrer kontinuerlig og stabil drift under sprøytestøpingsproduksjonen og oppfyller kravene til høypresisjons temperaturkontroll. Ved å ta i bruk den oksygenfrie kobberrørsveiseprosessen og kombinere den med 304 rustfritt stål rørledningsdesign i ett stykke, unngår den effektivt rørledningsblokkering og rustproblemer, og forlenger levetiden til utstyret. Utstyrt med høyeffektive fordampere og kondensatorer reduseres energiforbruket med over 30 %. Langsiktig bruk kan spare energikostnader betydelig for bedrifter, balansere effektivitet og økonomi. Støtter bytte av varmekraft. 8ACH-modellen er utstyrt med to sett med kompressorhoder, som kan brukes separat eller i kombinasjon. Valgfri RS485-kommunikasjonsfunksjon og importert mikrodatamaskin/PLC-kontroll er tilgjengelig for å oppnå automatisert administrasjon. Den er utstyrt med komplett sikkerhetsbeskyttelse og feilvisningsfunksjoner, og vedlikehold kan enkelt gjennomføres uten behov for fagfolk.

| Modell: | AQ-5ACHS-12L*3 (AQ-5ACHS-serien) |
| Merke: | AQWK |
| Type: | Luftkjølt |
| Kjølemetode: | Vannkjølt |
| Enhetsstruktur: | Integral |
| Spenning: | 380V/50HZ |
| Kompressor: | 3 Copeland kompressorer (importert USA) |
| Makt: | 36kw |
| Kjølekapasitet: | 12,5kw |
| Temperaturområde: | 5°C–98°C (innkommende vann) |
| Støynivå: | Ultra stillegående |
| Søknadsfelt: | Injeksjonsindustri, galvanisering, bryggeri, drikkevarefabrikk, næringsmiddelindustri, land med høy omgivelsestemperatur |
| Påføringsmaskin: | Presisjonsmaskiner |
| Sertifisering: | CE (sertifikat levert) |
| Betingelse: | Ny |
| Leveringstid: | 15-20 dager |
| Garanti: | 2-års garanti, 10-års effektiv ytelse, livstidsvedlikehold |
| Ettersalgsservice: | Oversjøisk maskinservice |
| Varemerke: | AQWK |
| Transportpakke: | Treetui (profesjonell emballasje) |
| Spesifikasjon: | 120 kg |
| Opprinnelse: | Kina |
| HS-kode: | 8419899090 |
Hvis du har spørsmål, vennligst kontakt oss:
Mobil/WeChat: +86-13336655820
E-post:sales9188@foxmail.com
ta gjerne kontakt – vi er klare til å betjene deg!